Zdjęcie balkonu z komputerem o zachodzie słońca.

Wpisy gościnne

Ta strona skierowana jest do naszych czytelników ❤️. Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność i jesteś zainteresowany współpracą komercyjną, kliknij tu.

Witajcie nasi drodzy obecni/przyszli/przeszli zadrutowani! Dziękujemy za okazane zainteresowanie i chęć podzielenia się swoją historią z nami 🌸!

Wierzymy, że wpisy autorstwa naszych czytelników mogą być równie interesujące, co nasze, a czasem i bardziej interesujące! Właśnie dlatego z otwartymi rękami udostępniamy Wam naszą platformę, abyście mogli wypowiadać się przed rzeszą osób poszukujących odpowiedzi na pytania, dotyczące szeroko pojętego leczenia ortodontycznego. Uważamy, że w grupie siła, dlatego niezmiernie cieszy nas każda podjęta przez Was próba kontaktu z nami, w celu publikacji Waszej historii 👏!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma informacjami, jak taka współpraca wygląda. Wszystko po to, abyście byli zadowoleni z wpisu swojego autorstwa, a nasi czytelnicy – z udostępnionego do lektury tekstu 😊.


Na co wyrażam zgodę?

 1. Przesyłając nam treść artykułu i zdjęcia wyrażasz zgodę na publikację ich na blogu 📖 oraz promowanie ich na Facebook oraz Instagram 😍.
 2. Wyrażasz zgodę na poprawienie przez nas tekstu (styl, poprawność językowa, interpunkcja, itp.) – tekst po poprawkach otrzymujesz do akceptacji 👍 👎.
 3. Wyrażasz zgodę na oznaczenie zdjęć delikatnym znakiem wodnym Zadrutowanych – wspólnie chronimy w ten sposób Twoje zdjęcia 💪.

Proste! Jak zatem wygląda współpraca?

 1. Jeśli chcesz, abyśmy opublikowali Twój artykuł na Zadrutowanych (super! ❤️) odezwij się do nas, kiedy będziesz mieć przygotowaną treść. (Wiele osób chce publikować na Zadrutowanych, niestety czasami kończy się na chęci ☹️).
 2. Swoją historię / wrażenia / opis sytuacji możesz przesłać nam na [email protected]. Jeśli to możliwe, prosimy załącz co najmniej jedno zdjęcie 🏖 w orientacji poziomej, abyśmy mogli opatrzyć nim wpis. Jeśli nie ma takiej możliwości, sami dobierzemy jakieś zdjęcie z internetu (tematyczne, być może zabawne, itp) lub nawet sami coś narysujemy 🖍, jak robiliśmy to już nie raz!
  Pamiętaj, że przesyłając nam zdjęcia oświadczasz, że masz do nich prawa autorskie. Jeśli robił je Twój znajomy fotograf i masz jego zgodę, chętnie oznaczymy to pod zdjęciami.
 3. W trosce o zachowanie podobnego stylu wypowiedzi, poprawności językowej oraz zrozumiałego dla pacjentów języka (z uwagi na sposób komunikacji oraz poszanowanie zasady”przez pacjentów, dla pacjentów” 😃), w razie potrzeby zastrzegamy sobie prawo nanoszenia poprawek redakcyjnych 📖 🖊.
 4. Korekta i/lub poprawki redakcyjne to czasem kilka przecinków, ale niekiedy obejmują one również większe zmiany (nie treści, lecz formy) – dlatego zawsze udostępniamy Ci wpis do akceptacji 👎 👍.
 5. W przypadku obustronnej akceptacji zamieszczamy wpis na blogu 🎉. Jupi!!! Od teraz pozostali czytelnicy mogą czerpać również z Twoich doświadczeń ❤️, dziękujemy!

No dobra! Chcę już pisać! Coś jeszcze :D?

Zdjęcia i promocja

 1. Prosimy, nie rysuj po zdjęciach i nie umieszczaj na nich napisów – chętnie podpiszemy zdjęcia oraz zaznaczymy, co tylko zechcesz (w spójny dla naszego bloga sposób).
 2. Nie publikujemy zdjęć ze SnapChat’a 😢 – rozumiemy, że niektóre efekty są zabawne, ale nie chcemy publikować na blogu twarzy zniekształconych czy zakrytych efektami 😭 🤗. Naszych czytelników często interesuje, jak dokładnie wyglada Twoja wada czy Twój piękny uśmiech 😊.
 3. Jeśli nie chcesz, aby przesłane zdjęcie z nagłówka artykułu zostało ewentualnie użyte do promowania naszego bloga (przykładowo, w reklamach na Facebook), poinformuj nas. O co chodzi? Czasem możemy wypromować artykuł, aby trafić do osób, które mogą być nim zainteresowane, ale być może nie słyszały jeszcze 📢 o Zadrutowanych.

Treść i wynagrodzenie

 1. Pamiętaj, że nikt nie zna lepiej Twoich zębów niż Ty 😁". Nie używaj sformułowań typu „ten najłatwiejszy do usunięcia ząb” czy „czwórka” – ponieważ my ani czytelnicy nie będziemy wiedzieć, o który ząb chodzi 🤗.
 2. Spływa do nas wiele słów uznania dla jakości publikowanych artykułów. W trosce, aby zachować ten stan rzeczy, nie możemy publikować wszystkich artykułów. Jeśli nadesłany artykuł będzie za krótki lub będzie wymagał szerokich zmian redakcyjnych z naszej strony, zachęcimy Cię w informacji zwrotnej do dopracowania Twojego dzieła 💕.
 3. Doceniamy Twój czas, jaki wspólnie z nami inwestujesz w przygotowanie wpisu na Zadrutowanych. Ale podobnie jak nie pobieramy od Was opłat za regularnie publikowane dla Was artykuły, tak samo nie oferujemy Wam wynagrodzenia za publikację przesłanego artykułu. Wierzymy, że taka współpraca jest obustronnie korzystna 💪 – jeśli dowiedziałaś/-eś się czegoś ciekawego z naszego bloga 💡 liczymy, że podzielisz się również swoimi doświadczeniami z innymi czytelnikami – przez pacjentów, dla pacjentów 💯.


Zdajemy sobie sprawę, że powyższe brzmi trochę jak jakiś regulamin. Po prostu – dotychczas przesyłaliśmy te informacje wszystkim czytelnikom, za każdym razem pisząc je od nowa 😉. Dlatego uznaliśmy, że pora spisać je w jednym miejscu 👍.

Czekamy na Wasze wiadomości ❤️

Już piszęęęęęęęęęęę!
[email protected]