O nas

Zadrutowani to my!

Kasia i Michał, trzydziestolatki, obecnie mieszkają w Warszawie. W kwietniu 2016 roku zdecydowali się skorygować układ zębów, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi uśmiechami przez wiele kolejnych lat. Jak opisuje pierwszy wpis na blogu, strona ta powstała z myślą o udokumentowaniu procesu leczenia, jak i zebraniu informacji dotyczących leczenia ortodontycznego, aby przyszli pacjenci, którzy zdecydują się na założenie aparatu stałego, mogli rozwiać swoje wątpliwości oraz dowiedzieć się więcej na ten temat z pierwszej ręki.


Mimo, że od początku istnienia bloga pisaliśmy stosunkowo regularnie, we wrześniu 2016 narzuciliśmy sobie bardzo regularny rytm publikacji artykułów oraz aktywniej pokazaliśmy się światu na mediach społecznościowych. 6 miesięcy później czytało nas już ponad 10.000 zainteresowanych (i fantastycznych!) czytelników miesięcznie, generując ponad 30 tysięcy odsłon każdego miesiąca. A to dopiero początek naszych działań. Wkładamy w stronę dużo serca i pracy oraz mamy zaplanowane wiele dodatkowych funkcjonalności, które z pewnością przypadną naszym czytelnikom do gustu! Dowiedz się więcej zapoznając się z artykułem o pierwszych urodzinach zadrutowanych, gdzie dokładniej opisujemy naszą historię.


Jeśli jesteś zainteresoway/a współpracą komercyjną z Zadrutowanymi lub masz uwagi merytoryczne dotyczące treści na blogu, serdecznie zapraszamy do kontaktu na nasz adres email [email protected] bądź do skorzystania z formularza kontaktu.

W przypadku sklepów specjalistycznych zapraszamy również do odwiedzenia podstrony Oferta, na której udzielamy więcej informacji dotyczących statystyk Zadrutowanych oraz możliwych form współpracy.

Powyższy adres e-mail jest wyłącznie do kontaktu służbowego. Pacjentów zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected] 😊 bądź do skorzystania z naszego formularza kontaktu. W przypadku chęci przesłania pytania pamiętajcie, aby najpierw sprawdzić Spis treści - być może na blogu już na nie odpowiedzieliśmy 😊.

Czytaj bloga »