Kasia i Michał w samochodzie

O nas

Kasia i Michał, trzydziestolatki, obecnie mieszkają w Warszawie. W kwietniu 2016 roku zdecydowali się skorygować układ zębów, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi uśmiechami przez wiele kolejnych lat. Jak opisuje pierwszy wpis na blogu, strona ta powstała z myślą o udokumentowaniu procesu leczenia, jak i zebraniu informacji dotyczących leczenia ortodontycznego tak, aby przyszli pacjenci, którzy zdecydują się na założenie aparatu stałego, mogli rozwiać swoje wątpliwości oraz dowiedzieć się więcej na ten temat z pierwszej ręki.


Mimo, że od początku istnienia bloga pisaliśmy stosunkowo regularnie, we wrześniu 2016 narzuciliśmy sobie bardzo regularny rytm publikacji artykułów oraz aktywniej pokazaliśmy się światu na mediach społecznościowych. Zaczęliśmy również inwestować w marketing. 6 miesięcy później czytało nas już ponad 10 000 zainteresowanych (i fantastycznych!) czytelników miesięcznie, generując ponad 30 tysięcy odsłon każdego miesiąca. W grudniu 2017 było nas już 20 750 (blisko 49 tysięcy odsłon)! A to dopiero początek naszych działań. Wkładamy w stronę dużo serca i pracy oraz mamy zaplanowane wiele dodatkowych funkcjonalności, które z pewnością przypadną naszym czytelnikom do gustu! Dowiedz się więcej zapoznając się z artykułem o pierwszych urodzinach zadrutowanych, gdzie dokładniej opisujemy naszą historię.


Jeśli jesteś zainteresoway/a współpracą komercyjną z Zadrutowanymi zapraszamy do zapoznania się ze stroną Oferta, na której udzielamy więcej informacji dotyczących statystyk Zadrutowanych oraz możliwych form współpracy.

Jeśli masz uwagi merytoryczne dotyczące treści na blogu, serdecznie zapraszamy do kontaktu na nasz adres email [email protected] bądź do skorzystania z formularza kontaktu.

Powyższy adres e-mail służy wyłącznie do kontaktu służbowego. Pacjentów zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected] 😊 bądź do skorzystania z naszego formularza kontaktu.