Sprzedajemy kubki termiczne Zadrutowanych!

Sprzedajemy kubki termiczne Zadrutowanych!

AKTUALIZACJA 2: Przedsprzedaż została pomyślnie zakończona, zamawiamy kubki. Jeśli się spóźniliście, ale jesteście zainteresowani nabyciem takiego kubaska, nadal może istnieć taka możliwość – skontaktujcie się z nami poprzez formularz.

AKTUALIZACJA 1Jeśli zdecydujecie się odebrać kubeczek osobiście w Warszawie na Pradze Południe (Gocław), to właśnie zaoszczędziliście 10 zł na wysyłce i za 55 zł (a nie 65 zł) RÓWNIEŻ zrealizujemy zamówienie na kubasek! 🎉

Powiedzieliśmy “A”, czas powiedzieć “B”! Jakiś czas temu pokazaliśmy Wam kubek termiczny z logotypem Zadrutowanych, który otrzymałem od Kasi z życzeniami dalszego rozwoju i sukcesu Zadrutowanych :).

Ponieważ pojawiło się z Waszej strony zainteresowanie możliwością zakupienia takiego kubka, postanowiliśmy sprawdzić co możemy zdziałać, aby móc to zainteresowanie zaspokoić!

Zacznijmy od opisania, cóż to jest za kubek! Jest to biały kubek termiczny o łącznej wysokości nie przekraczającej 21 cm. Oboje uważamy, że kolor biały nadaje mu estetyczny wygląd :). Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz posiada dwie ścianki, pomiędzy którymi znajduje się próżnia. Dzięki temu kubek świetnie utrzymuje temperaturę płynu – o czym miałem okazję się przekonać już nie raz :). Zamykany jest szczelnym wieczkiem z tworzywa sztucznego koloru czarnego, zakręcanym na gwint. Wieczko posiada na środku wygodne zamknięcie, które otwiera/zamyka się, po wciśnięciu białego przycisku. A co najważniejsze, kubasek ozdobiony jest logotypem Zadrutowanych i Panem Ząbkiem :D.

Kubasek Zadrutowanych, jeszcze przed zmianą grafiki:

Przygotowania zaczęliśmy od poprawienia projektu grafiki na kubku. Oryginalną wersję Kasia zaprojektowała, korzystając z fragmentu zrzutu ekranu oraz programu Paint :D. Przyznam, że byłem pod dużym wrażeniem jej dzieła, ale wiedziałem, że dostarczając plik wyższej rozdzielczości uzyskamy jeszcze ładniejszy efekt końcowy :). Zmieniliśmy również #tagi na fajniejsze i bardziej przemyślane – mamy nadzieję, że się Wam podobają! Projekt grafiki na sprzedawany kubek:

Projekt kubka

 

Przypominamy, że grafika na kubku jest wygrawerowana a nie nadrukowana, więc nie ma możliwości, że zmaże się w trakcie mycia bądź używania :).

Zastanawialiśmy się również, jak najlepiej byłoby przeprowadzić taką sprzedaż, ponieważ na potrzeby sprzedaży jednego modelu kubka nie będziemy uruchamiać sklepu on-line na Zadrutowanych (choć pomysł ten podoba się nam w perspektywie przyszłych planów). Rozważaliśmy wykorzystanie zarówno allegro.pl, jak i wspieram.to, ale ostatecznie skomplikowałyby one całą operację, oraz podniosły koszt kubka z tytułu marży.

Dlatego stwierdziliśmy, że sami przeprowadzimy sprzedaż przedpłaconą, która umożliwi Wam zadeklarowanie się nie tylko chęcią zakupu, ale i środkami na jego pokrycie. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której zamawiamy kilkadziesiąt kubków, a ostatecznie zamówienie realizuje i opłaca jedynie kilka osób :D.

Kubek proponujemy Wam w cenie 55 zł + koszt wysyłki 10 zł (list polecony, priorytetowy, gabaryt B). Mamy nadzieję, że podana cena Wam odpowiada :)!

Osoby zdecydowane zapraszamy do przelania kwoty 65 zł na podane poniżej konto firmowe Michała. Chcemy, aby akcja ta przebiegła możliwie zwinnie, dlatego dajemy Wam dokładnie tydzień na podjęcie decyzji, czyli do przyszłej środy włącznie. Weźcie pod uwagę, że przelew może zająć 1 dzień roboczy, także nie ma co zwlekać.

Jeśli do przyszłego czwartku (18 stycznia) rano zarejestrujemy minimum 10 przelewów, od razu zlecimy wykonanie 20 kubków u sprawdzonego podwykonawcy :)))! Mamy nadzieję, że chętnych będzie więcej, ale jesteśmy ostrożni z naszymi oczekiwaniami ;). Zamówienie zrealizujemy od razu po otrzymaniu kubków od podwykonawcy (przewidujemy maks. kilka dni roboczych na czas realizacji).

Jeśli natomiast do tego dnia nie zarejestrujemy minimum 10 przelewów, tego samego poranka wszystkim osobom, które opłaciły przedsprzedaż, zwrócimy pełną, przelaną uprzednio kwotę. Może uda się kolejnym razem :).
Zaznaczamy, że nie jest to zbiórka publiczna, a sprzedaż przedpłacona. W przypadku sukcesu naszej małej akcji otrzymacie poleconą priorytetową pocztą swój uroczy kubasek termiczny Zadrutowanych razem z fakturą potwierdzającą jego zakup :).

No to co dziubaski, zamawiamy kubeczki :)?!

Dane do przelewu kwoty 65 zł (adres jest opcjonalny):

Numer konta: 48 1140 2004 0000 3402 7671 7508

Tytuł przelewu: kubek, [email protected]
UNRAVEL Michał Karnicki
Międzyborska 11B/114
04-041 Warszawa

WAŻNE: Pamiętajcie, aby podać w tytule przelewu kubek oraz swój adres e-mail, nie potrzeba więcej danych. W ten sposób, w przypadku pomyślnej realizacji naszej akcji będziemy mogli skontaktować się z Wami w czwartek z pytaniem o dokładny adres dostawy!

 

Michał / 2018-01-11

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »