10 dni promocji, o której powinniście wiedzieć ;)

10 dni promocji, o której powinniście wiedzieć ;)

Nadszedł czwartek! Może tym razem wyjdzie nam w końcu krótki „mini-wpis” :D. Mamy dla Was informację, z której być może, drodzy Czytelnicy, będziecie chcieli skorzystać ;). Na wstępie pragnę nadmienić, że nie jest to wpis sponsorowany (HappyDental nawet o nim nie wie) – piszemy, bo uważamy, że jest to promocja warta śledzenia :).

O co zatem chodzi? Sklep HappyDental z akcesoriami do higieny jamy ustnej obchodzi dzisiaj swoje 10 urodziny. Jak na prężny sklep przystało, sklep organizuje z tej okazji promocję, a właściwie promocje, bo jest ich w sumie 10 przez 10 kolejnych dni – dzisiaj jest czwarty dzień promocji.

I właśnie z tej okazji pomyśleliśmy, że być może zechcecie zajrzeć na stronę sklepu, czy też zaglądać przez kilka kolejnych dni, bo można trafić na coś, co Was zainteresuje :). Na stronie głównej sklepu znajduje się również informacja o tej promocji (traficie tam przez zielony banner u góry naszej strony), natomiast podstrona promocji znajduje się tutaj.

Ale to nie wszystko ;)! Otóż… zespół HappyDental zaproponował nam udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych Krakdent w Krakowie. Uznaliśmy, że Zadrutowani nie mogą przegapić takiej okazji i choć możemy się tam pojawić tylko na jednym z trzech dni targów, jedziemy! Aaaaaale to nie wszystko ;)! Otóż, dowiedzieliśmy się, że w drodze do nas są nie dwa, a… cztery zaproszenia. Domyślacie się, co to znaczy ;)? Zapraszamy dwóch chętnych Czytelników do skorzystania z dwóch zaproszeń. Co trzeba zrobić? Pod tym artykułem, wyłącznie na tej stronie, pozostawić komentarz wyrażający chęć otrzymania zaproszenia. Kreatywność w komentarzu jak zawsze mile widziana :).

Zaznaczamy, że zaproszenie dotyczy możliwości wejścia na targi na jeden dzień – jeśli nie jesteście z Krakowa, ewentualne koszty dojazdu i noclegu pozostają zatem do pokrycia we własnym zakresie. Także o ile nie ograniczamy wyboru pod względem geograficznym, to prawdopodobnie propozycja ta ma największy sens dla Czytelników z Krakowa lub okolic :).

Nie jest to konkurs, więc nie ma skomplikowanego regulaminu, ale zastrzegamy sobie możliwość ostatecznego wyboru, kto otrzyma zaproszenia – taki mały prezent od Zadrutowanych. Jeśli jesteś zajęty/a w czasie targów 8~10 marca, uprzejmie prosimy pozostawić możliwość skorzystania z zaproszeń dla osób, które faktycznie mają wtedy czas, interesują się tematyką stomatologii/ortodoncji i najlepiej je wykorzystają :).

A my, korzystając z okazji – gratulujemy okrągłej rocznicy całemu Zespołowi HappyDental!

Zespół sklepu HappyDental 10 urodziny

Spodobała Ci się możliwość skorzystania z wejściówek na targi stomatologiczne? Może interesują Cię przeprowadzane przez nas co jakiś czas konkursy? Albo po prostu uważasz, że piszemy niezłe artykuły :D? Jeśli tak, odwiedzaj nas regularnie. Możesz również dołączyć do nas na Instagram 🌅 i/lub Facebook 👍.

Michał / 2018-02-15

Zadrutowani · 2018-03-08 13:30

Zaproszenia dla Czytelników zostały już rozdysponowane :).

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »