Czego unikać w Święta z aparatem ortodontycznym?

Czego unikać w Święta z aparatem ortodontycznym?

Prawdopodobnie otrzymaliście przynajmniej kilka e-maili z szablonowymi życzeniami od sklepów lub z podobnych źródeł, które, spójrzmy prawdzie w oczy, nie tylko nikogo nie interesują, a wręcz denerwują. Czego w przyzwoitym minimum w nich brakuje? Elementu, który Was zainteresuje ?!

Drodzy Zadrutowani?! Dobrze wiemy, że w tym czasie wszyscy zwiększymy częstotliwość szczotkowania zębów ?. Właśnie z tej okazji pragniemy przypomnieć, że pasty takie jak Splat Blackwood oraz Blend-a-med All In One zawierają krzemionkę, która ma właściwości ścierne. Nie należy używać ich więcej niż raz dziennie, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na szkliwo i wywołać m.in. nadwrażliwość zębów. (O sprawach oczywistych typu unikanie twardych pokarmów oraz potencjalne barwienie ligatur w przypadku spożywania barszczu pisać nie będziemy ?.)

szczoteczki międzyzębowe ortodontyczne zadrutowani

Jeśli z jakiegoś powodu (mała torebka? sztuczne kieszenie w garniturze ?) preferujecie nie zabierać szczoteczki na kolację, polecamy minimalny zestaw zadrutowanego MacGyver’a.

Korzystając z okazji przekazania, miejmy nadzieję, interesującego faktu ? – chcielibyśmy złożyć Wam, drodzy czytelnicy, życzenia zdrowia, a przede wszystkim zdrowego i pięknego uśmiechu, a w przypadku podjętego leczenia – możliwe bezbolesnego i szybkiego. ?

Jeśli czytacie ten wpis, a leczenia jeszcze nie podjęliście, mamy nadzieję, że lektura bloga (w połączeniu z konsultacją ortodontyczną) pomoże Wam w podjęciu świadomej decyzji.

Oby przyszły rok przyniósł nam tyle samo i jeszcze więcej czytelników, którzy chcą się dzielić z pozostałymi swoimi doświadczeniami.
Dziękujemy i ściskamy! ❤️??

Michał / 2016-12-24

· 2017-01-12 07:21

minimalny zestaw zadrutowanego McGyvera 😀 😀 haha.

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »