Ile kosztuje aparat stały – porównanie kosztów leczenia ortodontycznego: Wrocław

Ile kosztuje aparat stały – porównanie kosztów leczenia ortodontycznego: Wrocław

Zimna majówka sprawiła, że zamiast wypoczywać w słońcu, spędzamy czas w domowym, zacisznym ciepełku. Przygotowaliśmy dla Was kolejny wpis z cyklu porównanie cen. Tym razem na warsztat wzięliśmy Wrocław, o który od dawna upominało się kilkoro z Was. Przypominamy, że:

  • kliniki zostały wybrane na podstawie kompletności cenników na stronach internetowych
  • niektóre ceny zostały przybliżone, ponieważ brakuje ich w cenniku
  • niektórych cen brakuje
  • mimo dołożonych starań, nie bierzemy odpowiedzialności za niezgodność wartości z cennikami (które często są nadmiernie skomplikowane bądź ogólnikowe)
  • nie znamy żadnego z wymienionych gabinetów, zatem porównanie to nie stanowi ich rekomendacji

Pamiętajcie jak czytać porównania cen leczenia.

W przypadku wartości mocno odbiegających od stanu faktycznego zalecamy wprowadzenie korekt na cenniku kliniki i skontaktowanie się z nami poprzez dział “Kontakt”.

Tabela się nie ładuje? Kliknij tutaj: 

Jeśli macie jakieś doświadczenia z którąś z tych klinik i chcielibyście coś uzupełnić lub zweryfikować – serdecznie zapraszamy!

Jeżeli macie jakieś preferencje dotyczące kolejnych miejscowości i przybliżonych cen leczenia ortodontycznego – prosimy o informacje :).

Michał / 2017-05-01

Basia · 2018-05-12 09:08

Od kilku lat leczę i "higienizuję" sie w all-dent. Jestem bardzooo zadowolona, chodzę do Dr Justyny i Dr Agaty. Jednak na ortodontę sie nie zdecydowałam. Dr Julita nie wzbudziła mojego zaufania. Dość mętne u chaotyczne wyjaśnienie co będziemy robić (planem leczenia tego nie mogę nazwać). Brak dbałości o dokumentację: Po kilku tygodniach od wizyty moja teczka zamiast w szufladzie leżała na ogólnodostępnej półce w recepcji i brakowało jednego rtg :( Poza tym pani dr nie jest z wroclawia, wiec jak odwola wizytę, to sie czeka kolejne 2-4 tygodnie. Mnie to spotkało, wiec zamiast czekać 4 tygodnie wybrałam innego ortodontę.

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »