Oferta dla sklepów, producentów oraz ortodontów i klinik

Oferta dla sklepów, producentów oraz ortodontów i klinik

Dzisiejszy wpis wyjątkowo nie jest skierowany do Was, drodzy zadrutowani! Zapraszamy Was ponownie w poniedziałek 😊.

Dzisiejszy wpis kierujemy do właścicieli sklepów specjalistycznych oraz specjalistów z branży ortodoncji, którzy nas czytają.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą stosunkowo nową podstronę zatytułowaną Oferta. Strona ta przedstawia nie tylko aktualne statystyki Zadrutowanych, takie jak liczba naszych regularnych czytelników, ilość odsłon czy obserwujących na Facebook i Instagram, ale również ramową ofertę Zadrutowanych skierowaną do sklepów specjalistycznych oraz ortodontów i klinik odpowiednio.

W związku z tym, że Zadrutowanych odwiedza już niemała liczba czytelników (która przekroczyła właśnie 15000 w okresie ostatnich 30 dni) i generujemy ponad 42000 odsłon miesięcznie, wierzymy, że jest to świetna platforma umożliwiająca dotarcie to grupy docelowej osób o dobrze zdefiniowanym obszarze zainteresowań – w tym przypadku związanych z pięknym i zdrowym uśmiechem oraz higieną jamy ustnej.

Tylko w pierwszym dniu publikacji artykułów informacja o nich dociera do ponad 6,6 tysięcy czytelników obserwujących nas na Facebook oraz ponad 1,2 tysiąca na Instagram. Artykuły te nie tylko cieszą się poczytnością w dniach ich publikacji, ale często również wiele miesięcy później. Przykładowo, nasza obszerna recenzja szczoteczki Seysso znajduje się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania w Google „seysso recenzja”, a w okresie jedynie ostatniego miesiąca wyświetlono ją 137 razy mimo tego, że recenzję opublikowaliśmy ponad 4 miesiące temu.

W przypadku sklepów specjalistycznych możemy zaoferować Państwu m.in. możliwość umieszczenia banneru z logiem sklepu na stronie głównej lub na jednej z podstron oraz reklam produktów z asortymentu sklepu widocznych w każdym z artykułów na blogu, tuż pod zdjęciem w nagłówku. Reklama taka może przekierowywać na stronę internetową Państwa sklepu bądź bezpośrednio stronę produktu. Mogą Państwo decydować o umieszczeniu reklamy również pod zdjęciem artykułu zaplanowanego dopiero do publikacji.

W przypadku producentów (produktów zarówno na profesjonalny rynek medyczny jak i konsumencki) jesteśmy otwarci do podjęcia tematu objęcia Zadrutowanych patronatem.

W przypadku lekarzy dentystów (głównie, choć nie tylko, ze specjalizacją z ortodoncji) oraz klinik, w związku z istotnymi ograniczeniami, jakie prawo oraz KEL nakłada na lekarzy oraz placówki medyczne, możemy zaoferować publikację artykułów eksperckich Państwa autorstwa. Artykuły merytoryczne nie zawierające treści reklamowych są powszechnie znaną i aprobowaną formą promowania nazwiska autora w sieci wśród potencjalnych pacjentów, edukując ich na tematy, które ekspert porusza w treści. Możemy również zaoferować autoryzację treści artykułów przez lekarza bądź innego specjalistę.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Korzystając z niej mają Państwo możliwość nie tylko dotarcia do licznej i dobrze zdefiniowanej grupy docelowej, ale również wsparcia działalności Zadrutowanych. Od początku istnienia strony udało się nam pomóc wielu przyszłym pacjentom zadecydować o podjęciu leczenia, którego wcześniej nie brali pod uwagę lub odkładali już wiele lat. Razem z naszymi oddanymi czytelnikami – autorami artykułów gościnnych – szerzymy wśród przyszłych pacjentów informacje na temat świadomych decyzji, dobrych praktyk, sposobów przygotowań do leczenia/zabiegów, itp, dodając im jednocześnie otuchy i spokoju. Wkładamy wiele serca, aby Zadrutowani czuli się tu jak u siebie, dlatego mamy nadzieję, że nasze profesjonalne podejście do współpracy spowoduje, że i Państwo zagoszczą na łamach naszej strony 🎵.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ramową ofertą oraz do kontaktu w przypadku chęci podjęcia współpracy.

Z pozdrowieniami,
Kasia i Michał
– Zadrutowani


Zapraszamy Państwa do dołączenia do nas na Instagram 🏖 oraz Facebook 👍.

Michał / 2017-10-05

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »