Konkurs świąteczny 2017!

Konkurs świąteczny 2017!

Osobiście nie przepadam za tym, kiedy jeszcze w listopadzie sklepy przechodzą w tryb “świąteczny”. Święta atakują zewsząd długo zanim faktycznie nadejdą. Kasi tak bardzo to nie przeszkadza ;). Teraz Święta są już tuż za rogiem, dlatego razem z superpasty.pl przygotowaliśmy dla Was mały świąteczny konkurs ;).

Przez każdy z trzech dni Świąt, między godziną 12:00 w południe a 15:00 na blogu będzie pojawiał się krótki wpis z pytaniem/zadaniem konkursowym. Pierwsza osoba, która poprawnie je wykona, otrzyma pełny zestaw 4 past ortodontycznych Ortho Salvia Dental (z których dotychczas dwie zrecenzowaliśmy tutaj) – Na Dzień, Na Noc, Exclusive oraz Retainer. W puli nagród znajdują się zatem 3 zestawy po 4 pasty, o łącznej wartości 230 złotych.

Postanowiliśmy, że nie będziemy jednak przeszkadzać Wam w tym czasie ogłoszeniami na Facebook oraz Instagram, także pamiętajcie, aby zajrzeć do nas w niedzielę, poniedziałek oraz wtorek – to pierwsze i ostatnie ogłoszenie tego konkursu :)!

Wyjątkowo w poniedziałek nie będzie normalnego artykułu na Zadrutowanych, niemniej liczymy, że konkurs dostarczy Wam w zamian nieco rozrywki :).

Serdecznie dziękujemy firmie Atos MM za przekazanie nagród!

Regulamin konkursu

Co zrobić?

 1. Każdego dnia konkursu należy odpowiedzieć na zadane pytanie(-a) w komentarzu wyłącznie pod artykułem z danego dnia, na stronie zadrutowani.pl
 2. Komentarze nie będą domyślnie widoczne. Nie należy się tym przejmować, wystarczy jedno zgłoszenie :).
 3. Nie zapomnijcie pozostawić swój aktualny adres e-mail!

Kiedy?

 1. Konkurs odbywa się w 3 kolejne dni: 24, 25 i 26 grudnia 2017, czyli od najbliższej niedzieli do wtorku włącznie.
 2. Pytanie z danego dnia pojawi się na blogu między godziną 12:00 a 15:00.
 3. Odpowiedź na pytanie z danego dnia można pozostawić wyłącznie tego samego dnia do godziny 23:59. Późniejsze odpowiedzi nie będą uwzględniane.

Wyniki

 1. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi w czwartek 28.12.2017, przetrzymamy Was trochę w niepewności ];-)
 2. Każda z nagrodzonych osob otrzyma zestaw 4 past Ortho Salvia Dental.
 3. Jedna osoba może wygrać nie więcej niż jeden zestaw past w konkursie – ale zapraszamy do zabawy w każdym dniu konkursu :).
 4. Zwycięzcom nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.
 5. Zwycięzcy otrzymają od nas, na podany przy pozostawianiu komentarza adres e-mail, prośbę o podanie adresu pocztowego, który należy wysłać w odpowiedzi na nasz e-mail do 1.01.2018 włącznie. W przypadku braku odpowiedzi nagroda przepada, a organizator konkursu zastrzega prawo do przyznania nagrody kolejnej osobie.

Administratorem danych osobowych jest Unravel Michał Karnicki – Zadrutowani. Adres e-mail będzie wykorzystany wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu.

Życzymy Wam udanej zabawy oraz szczęśliwych i bezbolesnych dla zębów Świąt Bożego Narodzenia! A tym już bez aparatów życzymy zdjęć z pięknym uśmiechem ❤️.

Michał / 2017-12-21

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »