Konkurs Aquajet – wygraj irygator LD-A8!

Konkurs Aquajet – wygraj irygator LD-A8!

Ostatni konkurs na Zadrutowanych odbył się już jakiś czas temu. Byłoby miło ponownie zaproponować Wam dawkę rozrywki! Dlatego wspólnie z firmą Little Doctor Europe Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorem irygatorów Aquajet w Polsce, organizujemy dla naszych Czytelniczek(-ów) konkurs!

Nagrodą w konkursie jest fabrycznie nowy irygator Aquajet LD-A8 o wartości 219 złotych – taki sam model, jak zrecenzowany przez nas na blogu. Przewidujemy również dwa upominki – potocznie nazywane “nagrodami pocieszenia” ;), składające się z kubka i porcelanowego ząbka (np. na szczoteczki). Jeśli zainteresowanie konkursem będzie duże, rozważymy zwiększenie puli nagród pocieszenia :).

Lubimy wysyłać produkty naszym Czytelnikom, natomiast w konkursach lubimy również rozruszać nieco waszą kreatywność, spostrzegawczość czy umiejętność wyszukiwania. Co zatem należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać irygator LD-A8 :)?

Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie ułożyć krótki wierszyk (tak, wierszyk :D) dotyczący higieny jamy ustnej, w tym potrzeby używania irygatora, zawierający co najmniej 4 wersy (większa ilość wersów mile widziana). Jeśli jesteście w stanie obudzić w sobie poetę, jesteście na dobrej drodze do wygrania nagrody głównej! Dlaczego wierszyk? Nie od wczoraj wiadomo, że Zadrutowani nie tylko szerzą świadomość dotyczącą aspektów leczenia ortodontycznego, ale również potrzeby utrzymywania poprawnej higieny jamy ustnej. Liczymy, że Wasz wierszyk będzie mógł pobudzić nieco wyobraźnię najmłodszych i zachęcić ich do utrzymywania dziąseł i zębów we wzorowym stanie, ponieważ – jak to mówią – zęby ma się jedne na całe życie :). Szczegóły poniżej!

Regulamin konkursu

Co zrobić?

 1. Polubić fanpage Aquajet na Facebook.
 2. Ułożyć wierszyk zawierający co najmniej 4 wersy, promujący utrzymywanie poprawnej higieny jamy ustnej, w tym potrzebę używania irygatora (można, ale nie trzeba użyć słowa “Aquajet”).
 3. Wierszyk umieścić w komentarzu wyłącznie pod tym artykułem na stronie zadrutowani.pl (nie na Facebook!) – bez obaw, komentarze nie będą widoczne dla innych uczestników konkursu – co najmniej do jego zakończenia.
 4. W polu “Imię” podpiszcie się tak, jak figurujecie na Facebook (ważne!)
 5. W polu “E-mail” nie zapomnijcie zostawić swojego aktualnego adresu e-mail (ważne!)

Kiedy?

 1. W konkursie można wziąć udział w ciągu 7 dni, licząc od dnia publikacji artykułu, do godziny 23:59 dnia siódmego.
 2. Jeśli okaże się, że wśród naszych Czytelników jest niewielu poetów 😉 – zastrzegamy możliwość przedłużenia konkursu o kolejny tydzień. Nie zwlekajcie jednak, aby w przypadku zakończenia konkursu w terminie ta okazja Was nie ominęła!

Nagroda

 1. Wśród nadesłanych zgłoszeń Zadrutowani wybiorą najlepsze zgłoszenia (w tym jedno, którego autor otrzyma nagrodę główną).
 2. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi w czwartek w tygodniu następującym po jego zakończeniu.
 3. Zwycięzca konkursu otrzyma irygator Aquajet LD-A8 (wariant kolorystyczny do wyboru po ogłoszeniu wyników!)
 4. Kolejne dwie osoby otrzymają od nas wspomniane nagrody pocieszenia.
 5. Zwycięzcom nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.
 6. Zwycięzcy otrzymają od nas, na podany przy pozostawianiu komentarza z wierszykiem adres e-mail, prośbę o podanie adresu pocztowego, na który to e-mail należy odpowiedzieć w ciągu 3 dób licząc od dnia ogłoszenia wyników konkursu. W przypadku braku odpowiedzi nagroda przepada, a organizator konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania nagrody kolejnej osobie.

Wierszyk

 1. Autor wierszyka biorącego udział w konkursie przekazuje swoje prawa autorskie firmie Little Doctor Europe Sp. z o.o. i tym samym zezwala na wykorzystanie wierszyka przez firmęLittle Doctor Europe Sp. z o.o. w swoich materiałach marketingowych (zarówno elektronicznych, jak i w druku) w celu promowania utrzymania poprawnej higieny jamy ustnej oraz swoich produktów.

Pozostałe

 1. Uczestnik konkursu musi posiadać adres do wysyłki na terenie Polski. Wysyłka za granicę nie będzie realizowana. W przypadku braku możliwości wskazania adresu w Polsce nagroda zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi.
 2. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana. Niemniej, z tytułu wymaganego polubienia fanpage Aquajet, posiadanie konta na Facebook jest wymagane.

My (Zadrutowani) zachęcać będziemy firmę Little Doctor, aby promowała wybrany przez nas wierszyk w przedszkolach i szkołach podstawowych, aby już na wczesnym etapie dzieci rozumiały, że warto jest spędzić te kilka minut dłużej w łazience :).

Administratorem danych osobowych jest Unravel Michał Karnicki – Zadrutowani, Międzyborska 11B/114, 04-041 Warszawa. Podane dane będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu. Rozumiemy, że tym razem niestety ograniczamy grono odbiorców konkursu do tych, którzy posiadają konto na Facebook – liczymy, że będzie to jednak miało miejsce rzadziej niż częściej przy okazji innych organizowanych przez nas konkursów :).

Życzymy Wam udanej zabawy! Nie możemy się już doczekać Waszych zgłoszeń :)!

Dwa warianty kolorystyczne irygatora LD-A8Nagroda główna – wariant kolorystyczny do wyboru :)!

Michał / 2018-06-18
Kategorie Produkty  

Zadrutowani · 2018-06-26 16:15

W związku z napływającymi komentarzami przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu termin przesyłania zgłoszeń minął w ostatnią niedzielę, minutę przed północą.

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »