Dziękujemy! 5000 czytelników w listopadzie, 900 polubień na Fb <3 !

Dziękujemy! 5000 czytelników w listopadzie, 900 polubień na Fb <3 !

Kochani Zadrutowani :D!

Niektórzy celebrują najmniejsze sukcesy, takie jak kolejne 10 osób na newsletterze, kolejne 100 polubień czy kolejne 1000 odwiedzin. Dotychczas nie praktykowaliśmy tak często celebrowania statystyk (robiliśmy to po cichu ?), ale z tytułu zbliżania się do tysiąca polubień na Facebook, postanowiliśmy podziękować za dotychczasowe 900 polubień oraz… 5000 czytelników bloga w listopadzie!!! Szaleństwo ?!

Dziękujemy, że jesteście z nami. Staramy się dzielić z Wami swoimi doświadczeniami i poradami dotyczącymi leczenia aparatem ortodontycznym. Cieszy nas, że za pomocą wiadomości prywatnych bądź maila kontaktują się z nami zarówno (przyszli/obecni) Zadrutowani prosząc o porady, jak i specjaliści, którzy wyrażają chęć odpowiadania na nasze pytania oraz wypowiedzenia się na blogu w tematach, które mogłyby Was interesować! (Zdarzyło się, że zapytano nas o “cenę zdjęcia aparatu u nas” – schlebia nam, że myli się nas z kliniką ortodontyczną! Choć staramy się bardzo jasno komunikować, że wpisy są przez pacjentów, dla pacjentów.) Wspomniane wiadomości prywatne jak i pozytywne opinie przesyłane na e-mail przez czytelników stymulują nas do kontynuowania tego, co rozpoczęliśmy – zbudowania platformy, gdzie możemy sobie nawzajem pomagać i przygotować do przygody z aparatem ortodontycznym.

Jak pewnie ostatnio zauważyliście, drogie aparatki i… aparaci ?, kolejne osoby piszą do nas z chęcią podzielenia się Wami swoimi doświadczeniami z leczenia. Rafał, Ilona – już na blogu, a w przygotowaniu są już kolejne 2 wpisy gościnne! Niezmiernie cieszy nas ten trend i pokazuje, jak w imię dzielenia się wiedzą nasi czytelnicy są w stanie poświęcić chwilę, aby spisać swoje myśli i zrobić kilka zdjęć. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i przekonani, że do tych słów dołączacie się i Wy, drodzy Zadrutowani! Pamiętajcie, że w ramach dzielenia się wiedzą i łączenia w bólu ? zawsze możecie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, a my będziemy starać się na bieżąco, w miarę możliwości, je publikować 🙂

Być może nie jest to to samo co świąteczne szaleństwo, ale każda z pierwszych 5 osób (mających stały aparat ortodontyczny, którzy nie otrzymali jeszcze od raz upominku), które zostawią nam komentarz pod tym wpisem na blogu, dostanie od nas 3 kolorowe pudełeczka wosku ortodontycznego ^^ Nie zapomnijcie podać aktualnego maila, będziemy za jego pośrednictwem pytać o adres pocztowy!

Większość z Was na pewno zauważyła, że na blogu nie ma żadnych reklam, a w większości wpisów nie pokazują się nazwy produktów, marek aparatów czy sklepów. Nie jest to zabieg przypadkowy, lecz świadomy. Od samego początku istnienia bloga kładliśmy nacisk, aby pozostać neutralnymi względem wyżej wymienionych tak, aby nie wpływać na podejmowane przez Was decyzje. Tam, gdzie jakiś produkt był wspomniany (lek, pasta czy nić dentystyczna) – nie był to wpis sponsorowany, a jedynie dzielenie się z Wami naszymi prywatnymi doświadczeniami. Kto lubi lokowanie produktów czy reklamy, arrrrrgh ??!

Tym samym, zawsze byliśmy i będziemy z Wami szczerzy w kwestiach źródeł finansowania. Wszystkie upominki, serwer, domena, nasz czas poświęcony na redagowanie wpisów, a przede wszystkim środki na marketing, były dotychczas wyłącznie z naszych prywatnych oszczędności. (Gdyby nie marketing, wiele z Was nie znalazłoby nas tak szybko.) Nie jest to w sumie już mała kwota… ale wierzymy w to, co robimy. Sami przed rozpoczęciem leczenia szukaliśmy dobrej jakości informacji, sięgając ile to możliwe do informacji pisanych przez pacjentów. Odczuliśmy duży niedosyt w tej kwestii. Tym samym, rozwiązując własną potrzebę i skrzętnie redagując wpisy zawierające możliwie dużo informacji i wskazówek, wspólnie z Wami budujemy cenną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń.

Dobrze, jak zatem planujemy utrzymać bloga, skoro tyle nas kosztuje ?? Obok ogromnej satysfakcji i radości, którą daje nam praca nad blogiem i Wasze wiadomości oraz komentarze, mamy pomysł?, jak możemy pokryć wspomniane koszty, jednocześnie poprawiając Wasze doświadczenia z naszą stroną internetową ?. To, nad czym rozpoczęliśmy pracę, będzie dla naszych czytelników bezpłatne i – oszczędzając słowa – naprawdę fajne ???.

Obok funkcjonalności, nad którą pracujemy dla Was, chcemy wprowadzić możliwość promocji klinik/gabinetów, na bardzo konkretnych warunkach. Jesteśmy przekonani, że wielu czytelników doceni, że znaleźliśmy odpowiedni sposób na utrzymanie bloga pełnego ciekawych dla Was informacji.

Wszystko to o czym piszę nie sprowadza się do lokowania produktów, natomiast gdyby to również kiedyś miało miejsce – po pierwsze, będzie to jasno zaznaczone; po drugie, nie będziemy promować produktów, których nie sprawdzą sami Zadrutowani (my bądź Wy ?!). Forum też będzie, ale to tylko pierwiastek tego co nadchodzi.

Lista naszych pomysłów do realizacji jest naprawdę długa. Jeśli jednak macie jakieś sugestie?, które moglibyśmy wdrożyć, piszcie śmiało poprzez dział kontakt.

Wracamy do pracy, a Wam, drodzy Zadrutowani, dziękujemy za to, że jesteście z nami!


Krótka wiadomość do gabinetów/klinik ortodontycznych oraz sklepów z artykułami stomatologicznymi:

Drodzy Państwo,
Zbliżają się Święta. Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować konkurs ? dla naszych regularnych Czytelników. W listopadzie było 5 tys. uu, w grudniu prognozujemy jeszcze więcej. Jeśli byliby Państwo zainteresowani dostarczeniem ciekawej nagrody(-ód) w wszelkiej formie, serdecznie zapraszamy do napisania wiadomości poprzez dział kontakt. Informacja o sponsorach nagród będzie zawarta w ogłoszeniu o konkursie oraz ogłoszeniu o wynikach konkursu.

Michał / 2016-12-17
Kategorie Strona  

Paulina · 2016-12-17 18:30

Hej.
Jestem przyszłą aparatką. Narazie mecze sie z ekspanderem😐 ale nie jest tak źle, jak myślałam. Ale to dopiero początek mojej drogi, do pięknego uśmiechu😁 dzieki waszym informacjom, zamieszczonym na blogu. Dotyczącym stałego aparatu ortodontycznego, wiem co mnie dokladnie, w dalszej walce o idealny usmiech czeka .😊 wszystkie informacje w jednym blogu 😊 Superr. Pozdrawiam

Kejti · 2016-12-17 19:52

Hej! Jestem świeżo upieczoną aparatką z aparatem Hassa i zamkami na górnym łuku. Ortodontka zlitowala się nade mną i dolny łuk zakładamy dopiero po Nowym Roku,abym podczas Świąt mogła cokolwiek schrupać!:-)
Uwielbiam czytać wpisy na blogu i utożsamiać się z autorami. Pozdrawiam i wesołych Świąt!
Ps. Wosk schodzi jak szalony..:(((

Kasia · 2016-12-21 14:41

Ja decyzję o założeniu aparatu odkładam już od dawna.. Aż w końcu życie zdecydowało za mnie, bo ponad miesiąc temu zauważyłam, że coś jest nie tak z moimi stawami skroniowo-żuchwowymi.. Nie miałam wyjścia i póki co czekam na konsultację, zobaczymy co w ogóle da się zrobić. W międzyczasie zaczęłam szukać informacji o aparatach i o osobach już zadrutowanych. I trafiłam na Waszego bloga. Przeczytałam go całego w kilka godzin 😉 Interesujący, właśnie tego było mi trzeba, aczkolwiek przerażają mnie Wasze historie z zabiegami, którym musieliście się poddać. Mam nadzieję, że nic takiego mnie nie czeka. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę szczęśliwą „zadrutowaną” i będę mogła podzielić się swoją historią. Pozdrawiam

michal · 2016-12-21 18:23

Witaj wśród zadrutowanych, Kasiu! Cieszymy się, że nas znalazłaś. Zabiegi „dodatkowe” są specyficzne dla każdego pacjenta – życzymy, aby żaden taki dodatkowy zabieg nie był wymagany 🙂

Koniecznie daj znam znać (wiadomość na fb lub poprzez dział kontakt) jak już będziesz wiedziała coś więcej! Jak widać po ostatnich wpisach, wspólnie napędzamy tą machinę – przede wszystkim, w imię dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi zadrutowanymi (w przyszłości, obecnie, jak i w przeszłości).

Widzę, że nie udało się nam jeszcze spełnić założonego celu – aby bloga nie dało się przeczytać na jedno posiedzenie hahahah! 😉

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »