Jak znaleźć dobrego ortodontę?

Jak znaleźć dobrego ortodontę?

Witamy Was w kolejny poniedziałek! Dzisiaj postanowiliśmy przypomnieć jeden z najważniejszych – naszym zdaniem – artykułów, którego objętość jest wprost proporcjonalna do wagi sprawy – czyli jak znaleźć dobrego ortodontę. W zeszłym roku Kasia włożyła serce w zredagowanie tego artykułu, a ja włożyłem serce w opatrzenie go stosowymi GIFami (które swojego czasu ozdabiały większość naszych artykułów 🙂 ). Z przyjemnością zapraszamy do lektury w szczególności tych Czytelników, którzy wybór ortodonty mają jeszcze przed sobą.

Z naszych obserwacji wynika, że każdy pacjent inaczej podchodzi do tematu „dobrego ortodonty” – jedni szukają takiego, który ustawi zgryz szybko i tanio, inni – bez względu na czas, ale bez usuwania zębów, itd. Między innymi właśnie dlatego opublikowaliśmy trzyczęściowy artykuł o tym, co może kryć się pod hasłem „dobry ortodonta”.

Mamy nadzieję, że tą przypominajką chociaż częściowo odpowiemy na Wasze (liczne!) pytania na co zwrócić uwagę przed podjęciem leczenia :). Jednocześnie przypominamy, że nie informujemy naszych czytelników o tym, gdzie prowadzone jest nasze leczenie, dlatego wybaczcie brak odpowiedzi na to pytanie.

Życzymy Wam pięknej pogody i udanego tygodnia!

Dobry ortodonta poszukiwany cz. 1/3

Dobry ortodonta poszukiwany cz. 2/3

Dobry ortodonta poszukiwany cz. 3/3

Jeśli znajomi planują założenie aparatu, podajcie im nasz adres 💕! Może część artykułów okaże się dla nich pomocna. Jeśli natomiast jeszcze tego nie zrobiła(e)ś, zapraszamy do obserwowania nas również na Instagram 🌅 oraz Facebook 👍.

Michał / 2018-05-28

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »