Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

To już drugi wpis o takim samym tytule na naszym blogu. Poprzedni czytam z sentymentem, kiedy razem z Kasią celebrowaliśmy naszych 452 Czytelników we wrześniu 2016. O ile oboje jesteśmy wdzięczni za fantastyczne grono Czytelników, Kasia nie okazuje wiele entuzjazmu, kiedy chcę się z Wami podzielić kolejnym krokiem milowym, jaki popełniliśmy w statystykach strony ;). Rozumiem ją, bo obawia się, że zostanie to odczytane jako przechwalanie się. Dlatego chciałbym zacząć od wyjaśnienia, dlaczego publikujemy dzisiejszy krótki wpis.

Po pierwsze, chcemy, abyście i Wy wiedzieli, jak się mają Zadrutowani. Czy nasze grono sympatycznych Czytelników, z którymi regularnie korespondujemy, stale się powiększa czy może jednak pomniejsza?

Po drugie – co nie jest żadną tajemnicą – chcemy jednocześnie dotrzeć do tych podmiotów, które rozważają lub planują rozważać współpracę z Zadrutowanymi. Że nie jesteśmy już tylko malutką kropeczką na mapie polskiego Internetu i że warto uwzględnić Zadrutowanych planując swoje działania marketingowe :).

Choć duże liczby robią duże wrażenie, chciałbym zacząć od tych mniejszych, ponieważ są dla nas ważniejsze. Jak co miesiąc, zaktualizowaliśmy już statystyki strony za poprzedni miesiąc.

W styczniu 2018 Zadrutowani zarejestrowali 73313 odsłon, blisko 50% więcej niż w grudniu 2017! Byliśmy z Kasią w szoku, ponieważ – co jest dla nas jednym z najważniejszych wskaźników jakości publikowanych przez nas treści (obok podziękowań za udany i pomocny blog ❤️) – był fakt, że w styczniu odwiedziło nas 31938 Czytelników. Jeszcze nigdy prywatne działania ani Kasi ani moje nie docierały regularnie do tak dużej liczby osób.

Jest nam niezmiernie miło, że publikowane przez nas artykuły okazują się dla Was pomocne. Celem jaki zawsze nam przyświecał było dzielenie się swoimi doświadczeniami, a ponieważ jest nas tylko dwoje – umożliwienie również Wam podzielenie się swoimi doświadczeniami z pozostałymi Czytelnikami. Dlatego korzystając z okazji ponownie, szczególnie, dziękujemy tym Czytelnikom, którzy zdecydowali się na gościnną publikację na Zadrutowanych – tu znajdziecie listę tych artykułów.

Jednocześnie styczeń 2018 był miesiącem, kiedy w skali ostatnich 6 miesięcy rozbiliśmy dwa niesamowite progi. Otóż – ponad 100 tysięcy Czytelników wygenerowało sporo ponad ćwierć miliona odsłon Zadrutowanych. Właśnie to opisują liczby w drugim wierszu tekstu na zdjęciu artykułu. Jest to dla nas naprawdę niesamowite. Jesteście częścią Zadrutowanych – mamy nadzieję, że podzielacie naszą radość!

Nie zrozumcie nas źle – istnieją blogi, które w miesiąc generują podobny ruch co my w 6 miesięcy. Ale żaden z nich nie porusza tematu leczenia ortodontycznego, który staramy się tak obszernie opisać. Nie jesteśmy blogiem o modzie, gotowaniu czy „lajfstajlu”. I bardzo nam z tym faktem dobrze :).

Na zakończenie dodam tylko, że po drobnej potyczce z dostawcą kubków termicznych z naszym logotypem, rozesłaliśmy je wczoraj do osób, które zdecydowały się skorzystać z możliwości ich kupna w przedsprzedaży. Mamy nadzieję, że będą długo Wam służyć, a może nawet będą powodem do ciekawych rozmów o leczeniu ortodontycznym z osobami, które zauważą wygrawerowany logotyp :).

Jak w tytule, drodzy Czytelnicy – dziękujemy, że jesteście z nami!
– Michał i Kasia, Zadrutowani

Michał / 2018-02-01

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »