Podsumowanie sezonu wakacyjnego

Podsumowanie sezonu wakacyjnego

Sezon weselny dalej w silne, a my w tym sezonie gościmy na 4 weselach naszych przyjaciół. Właśnie dlatego postanowiliśmy dzisiaj zwolnić i podsumować, jakie artykuły udało się nam opublikować w te wakacje (czyli w ciągu ostatnich 2 miesięcy):

Tuż przed rozpoczęciem wakacji ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym nagrodą był irygator marki Aquajet. Jeden z wierszy tak przypadł do gustu sponsorowi nagród, że nadprogramowo przyznano drugi irygator osobie, która znalazła się w puli nagród pocieszenia! Warto brać udział w naszych konkursach ;). Nieco później opublikowaliśmy wszystkie wiersze konkursowe – była to forma podziękowania naszym aktywnym Czytelnikom za wspólną, dobrą zabawę :).

Zrecenzowaliśmy dla Was pierwsze końcówki ortodontyczne marki Seysso Ortho Brush Heads (pasujące do modeli szczoteczek Seysso) oraz, korzystając z okazji, przedstawiliśmy Wam również fajny “piórnik” ortodontyczny Feelo 🙂 (w którym szczególnie przypadło nam do gustu lusterko).

W kolejnym tygodniu przedstawiliśmy Wam nieco “zaplecza” Zadrutowanych – tym razem w artykule opisaliśmy najbardziej zaskakujące wiadomości, które otrzymaliśmy od Czytelników. Wybraliśmy najzabawniejsze/najdziwniejsze perełki, także jeśli jeszcze nie czytaliście tego artykułu – czeka Was dawka humoru ;).

Następnie opublikowaliśmy artykuł naszej Czytelniczki Justyny, która była zdeterminowana, aby kroczyć drogą po piękny i zdrowy uśmiech. Artykuł jest wysoce zaraźliwy optymizmem, dlatego jeśli czytasz to i nadal się wahasz z podjęciem decyzji – polecamy Ci jego lekturę :).

Ruchomość zębów po założeniu aparatu jest tematem bardzo popularnym, dlatego w kolejny poniedziałek zdecydowaliśmy się napisać również na ten temat. Ponieważ nadal pytacie w prywatnych wiadomościach do Zadrutowanych, czy pisaliśmy na ten (bądź inny) temat – gorąco zachęcamy Was do korzystania ze spisu treści, ponieważ odpowiedź na wiele pytań jest w zasięgu ręki :).

W następnym artykule Kasia przybliżyła często nieoczywisty i niejasny temat dokumentacji medycznej i tego kiedy i na jakich zasadach można się o nią ubiegać. Co ciekawe, niektóre bardziej wymagające artykuły właśnie tego typu, na których przygotowanie Kasia poświęca dużo czasu, cieszą się mniejszym zainteresowaniem niż tak absurdalne jak ten czy należy moczyć szczoteczkę przed myciem zębów. Oboje jesteśmy zdania, że to właśnie artykuły dotyczące wyboru dobrego ortodonty czy dokumentacji medycznej są jednymi z najcenniejszych, jakie znajdziecie na Zadrutowanych, dlatego gorąco polecamy zapoznanie się z nimi.

Kolejny artykuł mojego autorstwa poruszył kwestię przyzwyczajenia się do prostego zgryzu i że niestety może nas spotkać nieprzyjemna niespodzianka, jeśli nie wykażemy się stosowną ostrożnością. Na nierówne zęby długo się pracuje – do równych także przyzwyczaja się pewien czas :).

Natomiast w ostatnim opublikowanym przez nas artykule przybliżyliśmy Wam aparat językowy, zwany również aparatem lingwalnym, montowany od wewnętrznej strony zębów. Jeśli opieracie się opiniom swoich zadowolonych znajomych aparatek/aparatów ;), że nawet metalowe zamki nie odbierają uroku osobistego (ba, nawet mogą go dodać!), to być może ten rodzaj aparatu jest właśnie dla Was.

Jak widać, w lipcu i sierpniu również nie próżnowaliśmy! Mamy nadzieję, że sezon wakacyjny spędziliście bezpiecznie i bez większych awarii swoich wewnątrzustnych instalacji ;).

Jeśli i Wy, podobnie jak wiele z naszych Czytelników, chcielibyście podzielić się swoją historią – być może opisem elementu aparatu, którego jeszcze nie przybliżyliśmy, bądź podzielić się wskazówkami, które mogą się okazać przydatne dla innych – naszych Czytelników zachęcamy do odwiedzenia strony Wpisy gościnne.

Jeśli reprezentujesz producenta bądź kliknię i pragniesz podzielić się z naszymi Czytelnikami informacjami na temat przydatnego produktu bądź wiedzą na temat zagadnienia medycznego związanego z ortodoncją, serdecznie zapraszamy do kontaktu służbowego.

Jeśli znajomi planują wyprostować swoje zęby, podajcie im nasz adres 😉💕!
Jeśli jeszcze tego nie zrobiła(e)ś, dołącz do nas na Instagram 🏖 oraz Facebook 👍.

PS Czasem komentarze pod artykułami pojawiają się z lekkim opóźnieniem – wybaczcie, ale dbając o jakość wypowiedzi są one moderowane i czasami zatwierdzenie ich zajmuje nam nieco dłużej.

Michał / 2018-09-03

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »