Ogłoszenie wyników konkursu świątecznego

Ogłoszenie wyników konkursu świątecznego

Nadszedł czwartek – dzień ogłoszenia wyników naszego konkursu świątecznego 2017 :).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście!

Podsumowanie

Przez 3 dni konkursu udzielono w sumie 38 odpowiedzi:

  • cz. 1/3 – 12 odpowiedzi, w tym 8 poprawnych
  • cz. 2/3 – 12 odpowiedzi, w tym 4 poprawne
  • cz. 3/3 – 14 odpowiedzi, w tym 12 poprawnych

Poprawne odpowiedzi na zadania były następujące.

Dzień 1

Aquapick AQ-300 (uznajemy również „aquapik aq 300” i podobne); składowe rebusu: aqua pik a q 300
Oczywiście jest to model zrecenzowanego przez nas niedawno irygatora, także zadanie było raczej łatwe dla osób, które regularnie tu zaglądają ;).

Piksters; składowe rebusu: pik ster s
O szczoteczkach międzyzębowych przy kolejnej okazji, ale warto wspomnieć, że największy problem stanowiła końcówka tego (drugiego) rebusu. Jest to wiadomość SOS napisana kodem Morsa – trzy kropki, trzy kreski, trzy kropki. Jeśli pozbędziemy się pierwszej litery S i drugiej litery O – pozostanie nam literka S :).

W ramach dobrego poczucia humoru za kreatywność wyróżniamy dwie następujące odpowiedzi do rebusa z dnia pierwszego: „Waterpik Aquarius” oraz „Pikster Twin Pack” 😊. Niestety, nie były to poprawne odpowiedzi.

Dzień 2

Znana Wam już firma Atos MM, z którą wspólnie przeprowadziliśmy ten konkurs, powstawała w roku 1989, świetnie!

Drugie pytanie sprawiło jednak nieco więcej trudności. Istotne było, że zapytaliśmy o ilość wpisów gościnnych, tych dotyczących aparatu, które zostały podzielone na więcej części z powodu ich objętości. Były to: wpis Hani (4~5 części), Karoliny (2), Agaty (2), Kasi (2) i Zuzy (2).

Poprawną odpowiedzią było zatem 5. Uznawaliśmy odpowiedź za poprawną, jeśli ktoś podał liczbę 6, ale zaznaczono, że jeden dotyczy diety (słuszna dodatkowa uwaga, ponieważ wpisu tego nie należało uwzględniać). Wygląda na to, że część osób zmylił wpis Zuzy, ponieważ miał on dwa różne zdjęcia w nagłówku, choć tytuł jasno sugerował, że był to ten sam artykuł. Pytania konkursowe warto czytać ze spokojem i zrozumieniem, ponieważ pojawiły się również odpowiedzi takie jak 3 czy 22. Widać pośpiech dał się nieco we znaki :).

Dzień 3

Słodzikiem, który ma działanie przeciwpróchnicze, jest ksylitol, o którym pisaliśmy w sierpniu.

Natomiast Salvia wchodząca w skład past Ortho Salvia Dental to oczywiście szałwia :).

Podsumowanie

Serdecznie gratulujemy następującym Czytelniczkom, które najszybciej udzieliły poprawnych odpowiedzi w kolejnych dniach konkursu:

  1. Ewa S.
  2. Justyna K.
  3. Sabina B.

Brawo! Na pozostawione adresy e-mail otrzymałyście wiadomość z prośbą o podanie pełnego adresu pocztowego, w celu przekazania każdej z Was zestawu czterech past z serii Ortho Salvia Dental: Na Dzień, Na Noc, Exclusive i Retainer.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy, że wszyscy zechcieliście wziąć udział w konkursie. Liczymy, że w przyszłym roku będziemy organizować jeszcze więcej konkursów z ciekawymi i wartościowymi nagrodami dla naszych Czytelników.

Do usłyszenia w roku 2018!

– Michał i Kasia, Zadrutowani

Michał / 2017-12-28

Nie ma jeszcze komentarzy. Może pozostaw swój? 😊

Zareklamuj się na Zadrutowanych!
573 622 odsłon w w 2018 roku Zobacz ofertę »